16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

‘Millet Bahçesi’ proje aşamasındaymış!

Diyarbakır - 24 Aralık 2018 17:32 A A

Diyarbakır’da yapılması planlanan “Millet Bahçesi” projesine ilişkin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, “Proje hazırlanması süreci devam ediyor. Bilindiği gibi Millet Bahçeleri projeleri TOKİ üzerinden yürütülmektedir.” dedi.

24 Haziran seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır İstasyon meydanında yaptığı konuşmada müjdesini verdiği  “Millet Bahçesi”nin akıbetine dair,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, kısa bir açıklamada bulundu.

Diyarbakır’da yapılması planlanan  “Millet Bahçesi”  projesine ilişkin konuşan Bilgin, “Proje hazırlanması süreci devam ediyor. Bilindiği gibi Millet Bahçeleri projeleri TOKİ üzerinden yürütülmektedir. Ayrıca Hz. Süleyman (İçkale) peyzaj ve Rekreasyon projesinin 2.etabı olan Fiskaya ile Mardinkapı Arası (Surların Dicle nehrine bakan tarafının) ihalesi de TOKİ tarafından yapıldı ve Mart ortasında tamamlanacak.” diye konuştu.

Bu haber 1306 kez okundu.
Diyarbakır - 17:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.