23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Milli Karateci Sena, Avrupa Şampiyonası seçmelerinin startını verdi

Diyarbakır - 21 Mayıs 2021 18:10 A A

TFF Bal ligi takımlarından Diyarbakır spor kulübü Futbolun yanı sıra başarılı 7 amatör spor branşlarına da yatırım yaparak son dönemlerin en başarı kulübü oldu. Diyarbakırspor  karate branşında  Avrupa vizesi alan  Türkiye ve Balkan karate şampiyonu olan lisanslı Milli sporcusu Sena Kızılaslan la Türkiye Ümit Genç ve U-21 Karate Şampiyonası ve aynı zamanda Finlandiya da yapılacak olan Avrupa Karate Şampiyonası hazırlıkları devam ediyor.

GÜNDE ÇİFT ANTREMANLA HAZIRLANIYOR

TFF Bal ligi takımlarından Diyarbakır spor kulübü Karate takımı 13 – 18 Temmuz 2021 Tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Ümit Genç ve U-21 Karate Şampiyonası ve aynı zamanda Finlandiya da yapılacak olan Avrupa Karate Şampiyonası Seçmeleri için hazırlıklarına ara vermeden devam eden, lisanslı ve aynı zamanda  Türkiye Karate Milli Takımı Sporcusu Sena Kızılaslan Türkiye Karate Milli Takım Antrenörü Ayşe Meryem Yazar in Nezaretinde günde çift Antrenman yaparak hazırlanıyor.

KIZILASLAN MADDİ MANEVİ DESTEK VEREN AYDIN’A TEŞEKKÜR

Türkiye Ümit Genç ve U-21 Karate Şampiyonası ve aynı zamanda Finlandiya da yapılacak olan Avrupa Karate Şampiyonası için Kulüp Antrenörü ve ayni zamanda Türkiye Karate Milli Takım Antrenörü olan Ayşe Meryem Yazar Nezaretinde günde çift  antrenmanları sürdüren Milli Sporcu Sena Kızılaslan, “Diyarbakırspor Kulüp Başkanımız Siyabend Aydın’a  bizlere her zaman yanımızda olarak hem maddi hem manevi  her türlü desteği de vererek ve her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu gösterdi. Yıllardır Karate yapıyorum Diyarbakır’ı ve Türkiye Karate Milli Takımımı en iyi şekilde Avrupa Karate şampiyonasında temsil ettim tabi ki bu sadece sporcunun başarısı tek değil bir ekip işidir Başta Maddi ve Mamevi destek vererek başarılarımıza kattı sunan Başkanımız Siyabend Aydın’a ve Türkiye Karate Mili Takım Antrenörlerim Mehmet Yazar. Ahmet Yazar  ve Ayşe Meryem Yazar ‘n emekleri çok üzerimde onlara ayrıca Teşekkür ederim. Başkanımız Siyabend Aydın futbolun yani sıra başarılı 7 Amatör branşı da kulübün bünyesine katarak bir tarihe imza atmıştır. İnşallah biz de bunun karşılığını ulusal ve uluslararası düzeyde tarihi başarılar elde ederek vereceğiz Başkanımıza ve yönetimimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Bu haber 527 kez okundu.
Diyarbakır - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.