33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

MİSİAD’tan Cumhur ittifakına destek!

Diyarbakır - 29 Mart 2019 18:04 A A

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Diyarbakır İl Başkanı Fırat Özmen, Cumhur ittifakının adayı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla’yı desteklediklerini açıkladı. Özmen, “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Devletimizin yanındayız ve cumhur ittifakı adaylarına desteğimiz tamdır” dedi.

Diyarbakır MİSİAD İl Başkanı Fırat Özmen beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Bayka, Diyarbakır MHP Eski İl Milletvekili adayı Hasan Özmen, MHP eski İl Başkanı Aziz Doğan ve yönetimi, Ergin Aşiret Reisi Hasan Ergin, MHP il yönetiminde bulunan Abdullah Demircan birlikte hareket ederek Cumhur ittifakına destek olmak amacıyla Diyarbakır’ın il ve ilçelerinde seçim boyunca aktif çalışmalar yürüttü.

‘’SEN BEN YOK BİZ VARIZ’’

MİSİAD İl Başkanı Fırat Özmen ve beraberindeki heyet son saate kadar sahada cumhur ittifakına tam destek vereceklerini açıklayarak, “Cumhur ittifakı milletin kendisidir, cumhur ittifakında sen ben yok biz varız” dediler.

‘’ATİLLA DİYARBAKIR’I HİZMET YAĞMURUNA TUTTU’’

Cumhur ittifakının desteklediği AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla’nın Diyarbakır’ı adeta hizmet yağmuruna tuttuğunu belirten Başkan Özmen , “Son iki yılda adeta huzurun ve hizmetin yeniden doğduğu ve milletin devleti ile kucaklaştığı Peygamberler şehrimiz Diyarbakır ‘da Başkana karşı olan güven adeta coşku ve heyecan dolu. Değerli Başkanımız Sayın Cumali Atilla Beyefendinin Diyarbakır’da göreve geldiği günden bu yana gece gündüz demeden halkımız için büyük çaba göstererek, güzel hizmetler yapmıştır. Kendisine her zaman desteğimiz tamdır’’ diye konuştu.

‘’BELEDİYE MAKAMI HERKESE AÇIK TUTULMUŞTUR!’’

Özmen, Diyarbakır’ın son 2 yıl da tarihi bir değişime uğradığına işaret ederek, ‘’Bu hizmetler asla unutulmayacaktır.  Dini dili ırkı ne olursa olsun hiçbir zaman ayırım etmeden büyükşehir belediyesini makamı herkese açık tutmuştur.  Halkı ile bütünleşmiştir. Elinden geleni yapmaya çalışmıştır artık huzur olsun insanlık olsun analar ağlamsın kardeşlik dostluk güzelliklerle duyulsun güzelim evliyalar insanlık şehri Diyarbakır. Diyarbakırlılar her daim Başkan Atilla’nın hizmetlerini taktir ediyoruz. Dernek olarak her zaman başkanımızın yanındayız” dedi. 

Bu haber 1062 kez okundu.
Diyarbakır - 18:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.