19° Açık
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

Mızraklı Çöp Aktarma İstasyonunu denetledi

Bağlar - 22 Mayıs 2019 11:42 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Çöp Aktarma İstasyonunu ziyaret ederek çalışmaları inceledi, personellerle bir araya geldi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma alanlarında denetimlerde bulunmaya devam ediyor. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Çöp Aktarma İstasyonunu ziyaret eden Mızraklı, alanı gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mızraklı, kentteki sorunlar ve üretilebilecek çözümler için Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı idari amirleri ile bilgi alışverişinde bulundu. Kentin temizliği için personellerin verdiği emeklerin önemine de dikkat çeken Mızraklı, “Asıl belediyeciliği sizler yapıyorsunuz, asıl temel hizmetlerin yürütülmesi noktasındaki emeğin sahibi sizlersiniz. O yüzden bizim daha çok sizi sorarak, sizinle buluşarak bu işin membasında işler nasıl cereyan ediyor bilmemiz lazım” diyerek personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bu haber 258 kez okundu.
Bağlar - 11:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.