23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Okul çağındaki çocuklara giysi desteği

Bağlar - 8 Eylül 2021 14:17 A A

Bağlar Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasından sonra okul çağındaki çocuklara yönelik çalışmaları hayata geçirmeye başladı. Belediyenin çalışmalarıyla tespit edilen ihtiyaç sahibi 50 çocuğa giysi desteği sağlandı. Eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber çocuklara giysi paketlerini takdim eden Başkan Beyoğlu, “Belediyemizin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle yürüttüğümüz çalışmalarla bugüne kadar ihtiyaç sahibi yüzlerce evladımızın yüzünü güldürdük.” dedi.

Bağlar Belediyesi, okul çağındaki çocukların yüzünü giysi kampanyasıyla güldürüyor. Yaklaşan kış mevsimi öncesinde ilk etapta ihtiyaç sahibi 50 çocuğa giysi desteği sağlandı.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte belediyeye ait giyim mağazasını ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin araştırmaları ve ailelerin başvurusuyla tespit edilen 50 çocuk için hazırlanan giysi paketlerini takdim etti. Paketlerin içerisinde temel giysi ihtiyaçlarından oluşan ürünler yer aldı. Ailelerin ilgisi ve teşekkür mesajlarıyla karşılaşan Başkan Beyoğlu, çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

“HER KOŞULDA VE HER DÖNEMDE HİZMET VERİYORUZ”

Belediyenin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi vatandaşların beklentilerine cevap veren mağazanın her koşulda vatandaşların hizmetinde olduğunun altını çizen Beyoğlu, “Maddi imkanı olmayan vatandaşlarımızın ve çocukların ihtiyaçlarını karşılayan mağazamız sayesinde önemli bir sosyal belediyecilik görevini yerine getiriyoruz. Yılın her döneminde bu ulvi hizmet veriyoruz. Okul çağındaki 50 çocuğumuza destek sağladık.  Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla hiçbir vatandaşımızı çaresiz bırakmayacağız. Çocukları bir nebze de olsa sevindirince dünyanın en mutlu insanları bizler oluyoruz” diye konuştu.

Bu haber 269 kez okundu.
Bağlar - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.