29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Olumsuz Hava Koşullarına Rağmen Parke Döşemeye Devam

Bağlar - 29 Aralık 2020 13:39 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, kış koşullarına rağmen ilçe genelinde parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bağcılar Mahallesi’ndeki bir çok cadde ve sokak yapılan çalışmalarla güzelleştiriliyor. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ”Bu yıl belediyemizin imkanlarıyla  19 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması yaparak  yerleşim yerlerini vatandaşlarımızın günlük yaşam koşulları için elverişli hale getirdik.” dedi.

CADDE VE SOKAKLAR TİTİZ BİR ÇALIŞMA İLE GÜZELLEŞTİRİLİYOR

Bağlar Belediyesi, geride kalmak üzere olan 2020 yılı içerisinde ilçe genelinde 19 bin metrekare parke taşı döşeme gerçekleştirerek yaşam alanlarını güzel bir görüntüye kavuşturdu.

Ekipler,olumsuz hava koşullarına rağmen ilçe merkezinde parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bir çok cadde ve sokakta ilk kez bu hizmet yapılırken, bazı yerlerde de eskiyerek kullanılamaz hale gelen parke taşları sökülerek yenileri monte ediliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin titiz bir işçilik örneği sergileyerek gerçekleştirdiği çalışmalarda Bağcılar Mahallesi’ndeki ara sokaklar ve kaldırımlar yenilenerek ulaşım için elverişli hale getirildi. Pandemi süreci nedeniyle  alınan tedbirler ışığında gerçekleştirilen ekiplerin çalışması, bölgede yaşayan vatandaşların takdirini topladı.

“UZUN YILLAR HİZMET ALAMAYAN BÖLGELERE HİZMET KAZANDIRDIK”

Uzun yıllar hizmet alamayan yerleşim yerlerinde ilk kez böyle geniş kapsamlı bir çalışmanın kendi dönemlerinde gerçekleştiğini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin imkanlarıyla yapılan çalışmalarla kaldırım ve ara sokakların vatandaşların kullanımı için modern bir görüntüye kavuşturulduğunu söyledi. 

Kış koşullarına rağmen çalışmaların devan ettiğini belirten Başkan Beyoğlu, ”Bizim için hizmetin yazı ve kışı yok. Vatandaşlarımızın yaşadığı yerleşim yerlerini güzelleştirmek için her koşulda tüm imkanlarımızla beraber çalışıyoruz. Bugüne kadar hizmet alamamış olan bir çok mahalle, cadde ve sokağımıza halkımızın en temel hakkı olan hizmeti kazandırdık. 2020 yılı içerisinde 19 bin metrekare parke taşı döşeyerek ilçemizi güzelleştirdik. Büyük bir aşk ve heyecanla hizmet yolculuğuna devam edeceğiz.” dedi.

Bu haber 417 kez okundu.
Bağlar - 13:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.