21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Parlak ve Milletvekili Bal’dan Bakan Gül’e ziyaret

Diyarbakır - 2 Haziran 2021 10:19 A A

AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı ve MKYK Üyesi Alaattin Parlak ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü ziyaret etti. Parlak ve Bal, Bakan Gül’e yaptıkları ziyarette, Yeni adliye binası, Hakimler Evi ve 100 adet lojman yapım talebi için destek istediler. Bakan Gül’ün taleplere olumlu baktığını ifade edildi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı, MKYK üyesi Alaattin Parlak ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Parlak ve Milletvekili Bal, Diyarbakır’da 180 dönüm 250 bin metrekare alanda yapılması düşünülen Yeni Adliye Binası, Suriçinde yapılması planlanan Hakimler Evi ve 100 adet Lojman yapılması için Bakan Gül’e talepte bulundu. Ziyarette, Diyarbakır’ın siyasi, sosyal, kültürel sorunlarıyla ilgili de istişarede bulundu.

Parlak, Bakan Gül ile yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini ifade ederek, Özellikle Diyarbakır için büyük ihtiyaç duyulan modern bir Adliye sarayının yapılması için Bakan Gül’e ricada bulunduklarını söyledi. AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ise, kendilerini kabulünden dolayı Bakan Abdülhamit Gül’e teşekkür etti.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 387 kez okundu.
Diyarbakır - 10:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.