16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sağlık-Sen sağlık çalışanlarının yanında!

Diyarbakır - 20 Aralık 2018 11:53 A A

Sağlık-Sen DiyarbakırŞube Başkanı Nurhak Ensarioğlu ve beraberindeki sendika üyeleri Dicle ve Hani ‘deki Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı 112 ASH’ler ile Devlet Hastanesi’de görevli sağlık çalışanlarını gecenin geç saatinde ziyaret düzenledi. Personeller ve sağlık çalışanları ile sohbet eden Başkan Nurhak Ensarioğlu ve beraberindeki sendika üyeleri sağlık çalışanlarını dinleyerek,çalışanlara moral verdi.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Yaptıkları ziyaret ile sağlık çalışanlarının taktirini toplayan Diyarbakır Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu sağlık çalışanlarının yalnız olmadığını söyledi. Gece gündüz demeden fedakarca çalışan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını belirten Ensarioğlu, “Gece gündüz demeden fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımız emekçi kardeşlerimizin her zaman yanlarındayız. Sağlık çalışanları severek yaptıkları bu kutsal görevison zamanlarda tedirginlik içerisinde yapmaktadırlar” dedi.

Ensarioğlu, “Sağlık çalışanın iş yükünün gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. Bakanlığımızın, bir an önce çalışanlarını güler yüzlü bir hizmet sunabilmeleri için mutlu çalışan kitlesini oluşturmalıdır” diye konuştu.


Ensarioğlu, “Gece gündüz demeden fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımız emekçi kardeşlerimizin her zaman yanlarındayız”

“SAĞLIK ÇALIŞANLARI CİDDİ ANLAMDA SIKINTI YAŞIYOR”

Ensarioğlu, sağlık çalışanlarının ciddi anlamda sıkıntılar yaşadığını da ifade ederek, “Sağlık çalışanlarımız ciddi anlamda sıkıntılar var, ne geceleri belli nede gündüzleri belli kutsal bir görev yapmaktadırlar. Sağlık çalışanlarının her zaman destekçileriyiz, çalışanların sorunlarını dinledik taleplerini aldık sendikal olarak gücümüz yettikçe sorunlarını çözmeye çalışacağız. Sendikacının ana temelinde hizmet yatar bizde sağlık çalışanlarının sorunlarını var gücümüzle çözmeye çalışacağız” dedi.

Bu haber 819 kez okundu.
Diyarbakır - 11:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.