12° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.57
  • DOLAR 5.81

Sağlık-Sen’de seçim heyecanı!

Diyarbakır - 14 Eylül 2018 20:55 A A

4 yılda bir yapılan Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesi’nde Olağan Genel Kurul yapılacak. Yarın sabah saatlerinde başlayacak seçimde mevcut Başkan Nurhak Ensarioğlu’nun dışında adayın olmadığı öğrenildi.

Diyarbakır’da sağlık alanında yetkili sendika olan Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesi, yarın Olağan Genel Kurul’a gidecek. Diyarbakır’daki bir otelde düzenlenecek kongre öncesi mevcut Başkan Nurhak Ensarioğlu’nun dışında bir adayın çıkmadığı öğrenildi. 162 delegenin oy kullanacak kongreye, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti Diyarbakır eski ve yeni Milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Serdar Budak, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Sağlık-Sen Şube Başkanları, Memur-Sen’e bağlı Sendika Şube Başkanları ve STK Temsilcileri ile Sağlık-Sen üyesi sağlıkçıların katılacağı öğrenildi.

Görev yaptığı dönemde üye olan veya olmayan sağlık personellerinin özlük haklarını iyileştirmede yaptığı katkılardan dolayı takdir gören mevcut Başkan Ensarioğlu’nun 4 yıl daha görevde kalması için delegelerin yoğun talebin olduğu öğrenildi.

Bu haber 203 kez okundu.
Diyarbakır - 20:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.