17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sakarya Caddesi esnafından Başkan Beyoğlu’na anlamlı ziyaret

Bağlar - 4 Şubat 2021 14:36 A A

“Sokak Sağlıklaştırma Ve Cephe Düzenleme “ çalışmalarının devam ettiği Sakarya Caddesi esnafları, göreve geldiği günden beri caddenin modern hale gelmesi için verdiği mücadele ile takdir toplayan Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek çabaları için teşekkür edip öneri ve taleplerini aktardı.

Günlük ortalama 20-25 bin vatandaşın ziyaret ettiği Diyarbakır’ın günlük ticaretteki kalbi sayılan noktalardan olan Sakarya Caddesi’nde geçtiğimiz aylarda başlayan Sokak Sağlıklaştırma Ve Cephe Düzenleme Projesi devam ederken, caddede bulunan esnaflar  Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na anlamlı bir ziyarette bulundu.

Başkan Beyoğlu tarafından karşılanan 28 kişilik esnaf heyeti, göreve geldiği tarihten itibaren caddede yaşanan alt yapı ve üst yapı sorunlarının çözümü için çaba gösteren Beyoğlu’na teşekkür ederek bundan sonraki aşamada neler yapılması gerektiği konusunda öneri ve taleplerini kendisine aktardı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette misafirlerini ilgiyle dinleyen Beyoğlu, proje tamamlandıktan sonra cadde esnafıyla koordineli hareket ederek onların daha sağlıklı koşullarda çalışması için bir düzen oluşturacaklarını kaydetti.

“ESNAFIMIZLA BERABER GÜZEL BİR DÜZEN KURACAĞIZ”

Sakarya Caddesi’nin sadece Bağlar’ın değil Diyarbakır’ın ticaretteki can damarı olduğunu belirten Beyoğlu, “Göreve geldikten sonra defalarca burayı ziyaret edip esnafımızla bir araya gelerek taleplerini dinledik, buna göre bir yol haritası oluşturduk. Valimiz sayın Münir Karaloğlu, hem caddemizi ziyaret etti hem de Büyükşehir Belediyemize talimat vererek işlemlerin hızlandırılmasını sağladı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum halkımız ve esnafımız adına. Şu an çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Halkımızın ve esnafımızın ne istediğini, ne hissettiğini çok iyi biliyoruz. Bu anlamlı ziyaret için esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Proje tamamlandıktan sonra inşallah caddemiz hayal edilen hale gelecek. Ama işimiz bitmeyecek. Esnafımızla beraber hareket ederek caddemizin layık olduğu seviyeye gelmesi için bir düzen kuracağız. Bağlar’ımız için ne yapsak azdır. O derece ilçemizi, esnafımızı ve halkımızı önemsiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 427 kez okundu.
Bağlar - 14:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.