Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sakarya Caddesi’ne bağlantılı sağlayan sokaklar güzelleştiriliyor

Bağlar - 12 Ağustos 2021 15:20 A A

Bağlar Belediyesi, yeniden restore edilerek modern bir alışveriş bölgesi haline getirilen Sakarya Caddesi’ne bağlantılı sokakları yenilemek için çalışma başlattı.

Diyarbakır’da Büyükşehir Belediyesi ve Bağlar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyonla genişletilerek alt yapısı ve üst yapısı yenilenen günlük ticaretin merkezi Sakarya Caddesi’nin bağlantı yolları gözden geçiriliyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla başlatılan yenileme çalışmalarında ekipler yoğun bir program uygulayarak 5 Nisan Mahallesi ile Sakarya Caddesi’ni bağlayan sokakların alt yapısını baştan aşağı yeniliyor.

Uzun yıllar yenilenmediği için ilk kez gerçekleştirilen çalışmalarla ara sokak, cadde ve kaldırımların vatandaşların geçişi için elverişli hale getirilmesi amaçlanıyor.

Daha önce esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek görüşlerini alan Bağlar Belediye Başkan Beyoğlu, kısa sürede tamamlanmasını istediği çalışmaların hafta sonuna kadar hazır hale getirileceğini söyledi.

Bu haber 431 kez okundu.
Bağlar - 15:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.