26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sakarya Caddesi’nin iyileştirilmesinde sona doğru

Bağlar - 7 Ocak 2021 15:49 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi’nde yapımı devam eden 25 bin metrekarelik çok amaçlı parkın son halini ve ilçenin alışverişteki kalbi sayılan Sakarya Caddesi’ndeki cephe düzenleme çalışmalarını inceledi. Beyoğlu, “Çok amaçlı parkımızın çalışmaları başarılı bir şekilde ilerliyor. Sakarya Caddesi’nin yenileme projesinde ise sona geliniyor. Her şey yaşanılabilir, huzurlu bir Bağlar için” ifadelerine yer vererek yapılan hizmetlerin önemini dile getirdi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin kendi imkanlarıyla yaşama geçirmeye çalıştığı park çalışmalarını ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme projesinin sürdürüldüğü Sakarya Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Bağcılar Mahallesi Haskir Caddesi üzerinde Gökkuşağı Evleri yakınlarında yapımı devam eden çok amaçlı park çalışmalarının  son durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Beyoğlu, dinlenme alanları, yeşil kuşak ve spor tesislerini içeren projenin en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti. Beyoğlu, “İlçemizin en büyük park projelerinden olan bu projemiz planlandığı şekilde devam ediyor. Tamamlandığında vatandaşlarımız için ciddi bir huzur ve oksijen imkanı sunacak” dedi.

SAKARYA CADDESİ’NİN GÜZELLEŞTİRİLMESİNE DEVAM

Beyoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme, iyileştirme ve cephe düzenleme çalışmalarının gerçekleştirildiği Sakarya Caddesi’ne de çıkarma yaptı. Devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Beyoğlu, çevredeki esnaflar ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüşerek caddeyi rahatlatması planlanan projede sona gelindiğini ifade etti. Beyoğlu, “Esnafımızın ve vatandaşımızın sağlıklı bir ortama kavuşması için gereken ne ise yapılıyor. Valimiz sayın Münir Karaloğlu çalışmaları çok yakından takip ediyor, kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Beyoğlu, Bağlar halkına hizmet etmekten mutluluk duyduklarının altını çizerek, “Hizmet etmekten haz alıyoruz. Bize dua edin yeter” dedi.

Bu haber 369 kez okundu.
Bağlar - 15:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.