36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Şampiyon kupasına kavuştu

Bağlar - 13 Aralık 2019 21:23 A A

Diyarbakır 19 Yaş Altı Gençler Futbol Ligi’nde şampiyon olarak Diyarbakır’ı Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanan Bağlar Belediyespor U19 takımı, şampiyonluk kupasına kavuştu. Son maçında, kendisi gibi Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazanan DSİSpor’la karşılaşan Sarı-Mavili takımın kupasını Diyarbakır ASKF Başkanı Remzi Dayan takdim etti.

Diyarbakır 19 Yaş Altı Gençler Futbol Ligi’ni ilk iki sırada tamamlayarak Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etme hakkı kazanan Bağlar Belediyespor ve DSİSpor için, bu iki takımın karşı karşıya geldiği prestij amaçlı son hafta maçı öncesinde mini bir kupa töreni düzenlendi. Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan, kupalarını takdim ederek iki takımı da başarılarından dolayı kutladı.

Genç çalıştırıcı Cihan Çetin yönetiminde şampiyon olarak Türkiye Şampiyonası’na gitme hakkı kazanan Bağlar Belediyespor’un futbolcuları elde ettikleri başarıyı kendilerine destek olan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve kulüp yönetimine hediye ettiklerini dile getirdiler.

Bu haber 1424 kez okundu.
Bağlar - 21:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.