23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Diyarbakır’a geliyor

Diyarbakır - 1 Eylül 2021 13:38 A A

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Diyarbakır’da bir dizi temas ve açılışlara katılmak üzere yarın Diyarbakır’a geliyor. Diyarbakırlı sanayicilerle basına kapalı toplantı yapacak Bakan Varank, Uluslararası Diyarbakır-Zerzevan Gökyüzü Gözlem Etkinliğinin açılış törenine katılacak. Bakan Varank, akşam saatlerinde Diyarbakır’dan ayrılacak.

Diyarbakır Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yarın sabah saatlerinde Diyarbakır’a gelecek Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İl Valiliğini ziyaret edecek. İl Valiliğinin ziyaretinin ardından Bakan Varank ve beraberindeki heyet daha sonra 1. Karma Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Proyem Yem Fabrikası’nın temel atma törenine katılacak.

Bakan Varank, Diyarbakırlı sanayicilerle basına kapalı bir toplantı yapması beklenen Bakan Varank, toplantı sonrası AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek. AK Parti Diyarbakır Milletvekillerinin de eşlik edeceği program sonrasında Bakan Varank, Karacadağ Kalkınma Ajansı Ana Hizmeti binasında  düzenlenecek Karacadağ Kalkınma Ajansı Stratejik İmalat Sektörlerine Finansman Desteği Tanıtım Programına katılım sağlayacak.

Bakan Varank, ardından Zerzevan Kalesinde düzenlenecek Uluslararası Diyarbakır-Zerzevan Gökyüzü Gözlem Etkinliği Açılış Törenine katılmayı bekleniyor.

Bu haber 625 kez okundu.
Diyarbakır - 13:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.