Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

SİMDO’dan 1 Köy ve 4 Mezradaki çocuklara dondurma sürprizi

Diyarbakır - 21 Ağustos 2021 20:18 A A

Diyarbakır’ın yerel marka dondurma firması olan SİMDO, Yenişehir Güzel Köyü ve bağlı 4 Mezradaki 60’tan fazla öğrenci ve çocuğuna dondurma keyfi yaşattı. SİMDO ekiplerinden dondurmaları teslim alan Güzel Köyü İlkokulu Sınıf Öğretmeni Nevzat Can, önce okulda telafi eğitimi gören öğrencilere, ardından ev ev gezerek, çocuklara külahta ve kutuda dondurma ikram etti.

0 şubesi ve 60 çalışanı ile 2000 yılından bu yana hijyenik ortamlarda dondurma imalatı ve satışını yapan Diyarbakır’ın yerel markası olan SİMDO, köy çocuklarına dondurma sürprizi yaşattı.

Merkez Yenişehir Güzel Köyü İlkokulu Sınıf Öğretmeni Nevzat Can’ın, ricasını kırmayan SİMDO Dondurma sahibi, dondurma arabasını Güzel Köyü’ne gönderdi. Köye gelen SİMDO arabasından dondurmaları alan Köy Okulu sınıf öğretmeni Nevzat Can, 1 köy ve 4 mezrada telafi etkinliğine katılan öğrencilere dondurma ikram etti. Daha sonra köydeki evleri ziyaret eden Öğretmen Can, buradaki çocuklara da külahta ve kutuda dondurma ikramında bulundu. Dondurma keyfi yaşayan köy çocuklarının sevinci görülmeye değerdi.

Sınıf öğretmeni Nevzat Can, SİMDO dondurmanın desteği ile 1 Köy ve 4 Mezrada Telafi Etkinliklerine Katılan Çocuklara Dondurma sürprizi yaptığının altını çizerek, çocukların yüzünü güldüren SİMDO’ya ve personellerine teşekkür etti.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 530 kez okundu.
Diyarbakır - 20:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.