Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sinir hastasının yürek burkan hayat hikâyesi

Bağlar - 6 Nisan 2021 13:24 A A

Sinir sisteminde meydana gelen rahatsızlık sonucu hayatı alt-üst olan M. G, ailesinin desteğiyle ayakta kalarak yaşama tutunmaya çalışıyor. Fedakâr eşi ve annesi tarafından bakımı yapılan M.G’yi evinde ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, duygu dolu anlar yaşadı. Beyoğlu, aileye gerekli desteği sağlayacaklarını dile getirdi.

Sinir hastasının hayat hikâyesi ve yaşadığı dram, kendisini ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. Yıllar önce yaşadığı rahatsızlık sonucu psikolojik sorunlar yaşayan, zamanla yatağa bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda kalan M.G, her ay iğne ve psikolojik tedavi görerek hayata tutunmaya çalışıyor. Zamanla konuşmadan kesilen M.G’nin sinir nöbetleri geçirdiğini belirten annesi ve eşi, bu yüzden yanından hiç ayrılmıyor. Kendisi de hasta olan anne ile eş, M.G’nin yaşadıklarını anlatırken zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

“ZOR DURUMDA KALAN HER VATANDAŞIMIZIN DERDİ BİZİM DERDİMİZDİR”

Aileye moral vererek maddi ve manevi olarak destek olacaklarını ifade eden Başkan Beyoğlu, M.G’nin hikayesinden çok etkilendiğini söyledi. Beyoğlu, “Kendisinin yaşadığı durum kadar annesinin ve eşinin yaşadıkları da çok zor. Allah kendilerinden razı olsun ki bugüne kadar fedakarca davranmışlardır. Elimizden geldiği kadar biz de destek olacağız. Zor durumda olan, çaresiz kalan hiçbir vatandaşımızı, ailemizi kaderine terk edemeyiz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve devletimizin  buradaki temsilcileri olarak milletimize duyduğumuz sorumluluk gereği her vatandaşımızın yanında yer almaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 417 kez okundu.
Bağlar - 13:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.