Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Siyasetçi Talay’dan Başkan Kepolu’na nezaket ziyareti

Diyarbakır - 8 Nisan 2021 16:19 A A

Diyarbakırlı Siyasetçi Yusuf Ziya Talay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Suna Kepolu Ataman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bir dönem Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Yenişehir Merkez İlçe Belediyesi’nde AK Parti meclis üyeliği görevlerini yürüten, kentin yerel yönetimler ve siyasetinde uzun yıllar yer alan siyasetçi Yusuf Ziya Talay, Şeyh Doda Aşireti’nin Hanımağa Lideri olarak bilinen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Suna Kepolu Ataman’ı çalışma ofisinde ziyaret etti.

Ziyarette Diyarbakır siyaseti hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Talay, “Diyarbakır ve bölge halkı tarafından sevilen ve sayılan bir asalete sahip olan Sayın Suna Kepolu Ataman’ın AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi halkımız, bölge insanımız ve özellikle kadınlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Kendisine bu görevinde başarılar diliyorum. Göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayıda çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Yusuf Ziya Talay’ın baba ve dede dostu olduğunu anlatan Başkan Kepolu Ataman ise, “Baba ve dede dostumuz sayın Yusuf Ziya Talay’ın nazik ziyareti bizi mutlu etmiştir.

Talay’ın samimi duruşu, yıllardır AK Parti Teşkilatlarında gösterdiği özverili çalışmaları ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile Yenişehir Belediyelerimizde yıllarca şehrimiz için yaptığı çalışmalarını da taktirle karşılıyor kendisine siyasi hayatında başarılar diliyorum. Nazik ziyareti içinde teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 7679 kez okundu.
Diyarbakır - 16:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.