Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Siyasetçi ve İşadamı Esveri Taş’tan yeni yıl mesajı

Diyarbakır - 31 Aralık 2020 21:14 A A

Erganili siyasetçi ve işadamı Esveri Taş, Yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Erganili Siyasetçi ve işadamı Esveri Taş, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Covid-19 başta olmak üzere birçok felaketlerin yaşandığı ve etkisi halen devam eden nahoş olayların yaşandığı zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılını bitirip 2021 yılına girmeye hazırlandığımız son günde öncelikle yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum.

Koronavirüs salgınından dolayı dünyanın pek çok ülkesinde ekonomiler durma noktasına gelmişken, hükümetimiz her gün yeni bir tesisi, yeni bir eseri ülkemize kazandırıyor. Büyük ve güçlü Türkiye davamızla dev gibi eserlere imza attık, enerji alanında yaptığımız yatırımların neticelerini müjdelerle karşıladık, mazlum coğrafyaların dertlerine deva olduk.

Bu duygu ve düşüncelerimle Başta covid-19 salgınıyla mücadelede hiç yılmadan gece gündüz demeden sağlık çalışanlarımıza, Emniyet teşkilatımıza, Jandarma Teşkilatımıza, Zabıta teşkilatımıza, vefa destek çalışanlarımıza ve  kamu çalışanlarımıza hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyor, herkesin beklentilerinin karşılandığı, hoşgörünün hakim olduğu, yarınlara daha aydınlık, daha umutla bakabildiği hayırlı ve bol kazançlı bir yıl diliyorum” dedi.

Bu haber 957 kez okundu.
Diyarbakır - 21:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.