Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Size oy vermedim ama hizmetlerinizi takdir ediyorum”

Bağlar - 4 Ekim 2021 17:20 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun Nuket Coşkun Caddesi’nde yaptığı esnaf ziyaretinde ilgi çekici tablolar yaşandı. Bağlar’da ilk kez bu kadar halkın arasında olan bir başkan gördüklerini belirten vatandaşlar memnuniyerlerini çarpıcı ifadelerle dile getirdi.

Bir vatandaşın, “size seçimde oy vermedim ama hizmet anlayışınızı takdir ediyorum ” sözlerine Beyoğlu, “Takdirinizi kazanabildiysek ne mutlu bize. Biz siyaset değil, hizmet yapıyoruz ” şeklinde cevap verdi.

İlçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirerek halkın sorun ve taleplerini dinleyerek çözümler üreten AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile vatandaşlar arasında çarpıcı diyaloğlar yaşanması dikkat çekiyor.

Beyoğlu’nun Nuket Coşkun Caddesi’nde yaptığı ziyaret turunda semt sakinlerinin yerel hizmetlerle ilgili talepleri öne çıktı.

“PERFORMANSIMIZLA TAKDİRİMİZİ KAZANDINIZ”

Ziyarete damga vuran sözler ise bir esnaftan geldi. 31 Mart 2019 seçimlerinde oy vermediği Beyoğlu’nun performansını takdirle karşıladığını belirten esnaf ,”Çok çalışıyorsunuz, herkese hizmet ediyorsunuz. Hiç bir şey olmasa bile ilk kez bir belediye başkanı bu kadar halkın arasına giriyor. Size oy vermemiş olsak da sizi takdir ediyoruz.Keşke bütün idareciler böyle olsa ” ifadelerine yer verdi.

“BİZ SİZLER İÇİN BURADAYIZ”

Güzel sözleri için esnafa teşekkür eden Başkan Beyoğlu ,hiç bir ayrım yapmadan herkese ulaşmaya çalıştıklarını dile getirerek sokak sokak gezip insanların derdiyle dertlenmeye devam edeceklerini kaydetti. Beyoğlu, iletilen sorunların hemen çözüm bulması için telefonla belediye birimlerine talimat verdi.

Bu haber 779 kez okundu.
Bağlar - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.