24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sokağa Çıkma yasağı sonrası alınacak tedbir masaya yatırıldı

Diyarbakır - 26 Nisan 2020 18:41 A A

Diyarbakır Valisi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında, Diyarbakır’daki kurum üst düzey katılımıyla ‘sokağa çıkma yasağı sonrası alınacak tedbirler’ konulu toplantı yapıldı.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Kayapınar, Sur, Yenişehir Kaymakamları ve Belediye Başkan Vekilleri, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Sağlık İl Müdürü Dr. Cihan Tekin katıldı.

Basına kapalı olarak yapılan ‘Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası Alınacak Tedbirler’ konulu toplantı ile ilgili daha sonra açıklama yapacağı bildirildi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1256 kez okundu.
Diyarbakır - 18:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.