34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sosyal Medya Buluşmalarında Çermik ve Çüngüş Ele Alınacak

Çermik - 19 Ekim 2020 14:32 A A

Sosyal Medya Buluşmaları kapsamında Vali Münir Karaloğlu, önümüzdeki hafta canlı yayında Çermik ve Çüngüşlü vatandaşların sorularını cevaplayacak.

Başlattığı Sosyal Medya Buluşmaları ile vatandaşlardan gelen soru, talep ve önerileri canlı yayında değerlendiren Vali Karaloğlu, Sur, Bağlar ve Bismil’den sonra önümüzdeki programda Çermik ve Çüngüşlü vatandaşların sorularını cevaplandıracak.

Sosyal medya üzerinden gelen soruların Vali Karaloğlu tarafından cevaplandırılarak iki ilçenin tüm yönleriyle masaya yatırılacağı ‘Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları’ 27 Ekim 2020 Salı günü saat 16.00’da Diyarbakır Valiliği’nin Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Karaloğlu, “Sosyal Medya Buluşmaları’nda Çermik ve Çüngüş ilçelerimizi konuşacağız.” diyerek vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri canlı yayında cevaplayacağını belirtti.

Yıl boyunca tüm ilçeleri kapsayacak şekilde devam edecek olan sosyal medya buluşmalarında vatandaşlardan gelecek öneri ve isteklerle yapılacak projelere yön verilecek.

Bu haber 559 kez okundu.
Çermik - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.