31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sosyal Medya Buluşmalarında Yenişehir Ele Alınacak

Diyarbakır - 6 Kasım 2020 12:17 A A

Sosyal Medya Buluşmaları kapsamında Vali Münir Karaloğlu, Yenişehirli vatandaşların sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

İnteraktif olarak gerçekleşen ve ilçelerin sorunlarının masaya yatırıldığı Sosyal Medya Buluşmalarında Vali Karaloğlu, önümüzdeki programda Yenişehirli vatandaşlardan gelen soru, talep ve önerileri değerlendirecek.

Geçtiğimiz haftalarda Sur, Bağlar, Bismil, Çermik ve Çüngüşlü vatandaşların sorunlarının ele alındığı program Yenişehir ilçesiyle devam edecek.

17 Kasım 2020 Salı günü saat 16.00’da Diyarbakır Valiliği’nin Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak programla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Karaloğlu, “Sosyal medya buluşmalarında Yenişehir ilçemizi konuşacağız” diyerek vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri canlı yayında cevaplayacağını ifade etti.

Sırayla tüm ilçelerin tek tek konuşulacağı ‘Vali Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları’nda vatandaşlardan gelecek öneri ve istekler çerçevesinde yapılacak projelere yön verilecek.

Bu haber 357 kez okundu.
Diyarbakır - 12:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.