Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Su taşkını riski olan bir mahalleye daha beton boru hizmeti

Bağlar - 8 Mayıs 2020 17:49 A A

Bağlar Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda su taşkını ve yol çökme nedeniyle vatandaşların mağdur olduğu Karaveli Küme Evler Mahallesi’nde beton boru döşeme çalışması gerçekleştirdi. Belediye ekiplerinin kısa sürede gerçekleştirdiği çalışmanın tamamlanmasından sonra rahatlayan mahalle sakinleri, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi, yağışlı dönemlerde yaşanan yol çökmelerine karşı yolların altını beton borularla döşeyerek vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor.

İlçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde su baskınlarının yollara zarar vermesini önlemek amacıyla şimdiye kadar iki binden fazla beton boru kaydedilirken, 13 kırsal mahallede de bu amaçla menfez köprü çalışması yapıldığı bilgisi verildi.

Son olarak geçtiğimiz yıllarda sel taşkını ve yol çökme nedeniyle vatandaşların mağdur olduğu Karaveli Küme Evler Mahallesi’nde beton boru döşeme çalışması gerçekleştirildi.

Mahalle sakinlerinin talebi üzerine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile çalışma başlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu çalışmaları tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Bu haber 644 kez okundu.
Bağlar - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.