28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sur Belediyesi, kırsalda kar ile mücadeleyi 7 ayrı ekip ile sürdürüyor

Diyarbakır - 18 Şubat 2021 11:37 A A

Sur Belediyesi, dün başlayan ve etkisini sürdüren kar yağışıyla mücadele kapsamında 7 ayrı ekip ile birlikte kapanan kırsal mahallelerin yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

Sur Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekipleri, dün akşam saatlerinde ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle yolları kapanan kırsal mahalle ve bağlı sokaklarında kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sur Belediyesi 7 ayrı ekip ile kardan kapanan kırsal mahallelerde başlattığı kar temizleme çalışmaları kapsamında çok sayıda mahalle yolu temizlenerek ulaşıma açıldı.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi, Dün akşam etkili olan kar yağışının yağmasıyla birlikte karla mücadele ekiplerimizi ilçemizdeki kırsal mahallelere yönlendirdik. Kardan kapanan mahallelerimizin çoğunun yolu temizlenerek ulaşıma açıldı. Yolu kapalı olan mahallelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekte olup en kısa sürede kar temizleme çalışmalarımızı tamamlayıp kapanan yolları ulaşıma açacağız” dedi.

Bu haber 332 kez okundu.
Diyarbakır - 11:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.