Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Sur Belediyesi tarihinde bir ilk!

Diyarbakır - 17 Şubat 2020 20:33 A A

Sur İlçe Belediyesinde çalışan 25 kişi emekliliğe ayrıldı. Sur Belediyesi tarihinde ilk defa 25 kişiye emeklilik ikramiyesini tek seferde ödedi. Emekliye ayrılanlar için düzenlenen törende konuşan Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, emekliliğe ayrılan 25 kişiye yaptıkları hizmet için teşekkür ettiklerini söyledi.

Diyarbakır’ın Sur İlçe Belediyesinde yıllardır vatandaşlara hizmet adına gayret gösteren 25 kişi emekli oldu.

Belediye toplantı salonunda emekliye ayrılan 25 kişi için tören düzenlendi. Törene Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi ve başkan yardımcıları katıldı.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, Emekliye ayrılan 25 personelin paralarının hesaplarına yatırıldığının müjdesini vererek, Burası sizin eviniz, emekli olmuş olmanız, buradan kopacağınız anlamına gelmiyor, kapısının sonuna kadar açık olduğu bir yuvanız, burası sizin ekmek kapınız sizlere değer kattı, ama sizlerde buraya çok değer kattınız bu yüzden hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatlarınız aileniz ile birlikte mutlu, sağlıklı ve huzur içerisini de geçmesini diliyorum. Burada Belediye Başkan Vekili olduğumuz müddetçe her türlü, gerek ailevi, gerek şahsi, konularda kapımızın ve gönlümüzün sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim.

‘EMEKLİLİK İKRAMİYESİ TEK SEFERDE ÖDENDİ

Biz bir aileyiz, bu ailede bir tarafta sıkıntı olursa hepimiz rahatsız oluruz. Aynı aile, kardeşlik ortamı içerisinde işlerimizi devam ettireceğiz. İnşallah diğer çalışan arkadaşlara da sağlıklı, huzurlu içerisinde böyle güzel emeklilik nasip eder. Sur Belediyesi tarihinde ilk defa 25 kişiye emeklilik ikramiyesini tek seferde ödedi” diye konuştu.

Törende emekliye ayrılan personeller, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi ile toplu fotoğraf çekti.

Bu haber 1061 kez okundu.
Diyarbakır - 20:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.