20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sur Muhtarlarından Başkan Adayı Kahraman’a tam destek!

Diyarbakır - 4 Şubat 2020 19:23 A A

Diyarbakır’ın Sur İlçesi’ndeki kırsal mahalle muhtarları, AK Parti Sur İlçe Başkanlığı’na adaylık başvurusunda bulunan Murat Kahraman’a destek verdiler. Kahraman’ın Sur ilçesi ve AK Parti için iyi bir fırsat olacağının altını çizen Muhtarlar, bu konuda talep ve önerilerini başta siyasiler olmak üzere gerekli yerlere ilettiklerini söyledi.

Geçtiğimiz gün AK Parti Sur İlçe Başkanlığı’na adaylık başvurusunda bulunan Bölgenin tanınan ailelerinden olan Kahraman Ailesi’nin bireyi girişimci ve siyasetçi Murat Kahraman’a destek gelmeye başladı.

Kahraman’ın Sur İlçe Başkanlığına adaylı için İl Başkanlığı’na başvuru yapmasının ardından Sur Bölgesi’ndeki kırsal mahalle muhtarları, kendisine tam destek verdiklerini söyledi.

Kahraman’ın, Sur’da tanınan ailenin bireyi olmasından dolayı kendisine ve ailesini yakından tanıdıklarına işaret eden Kırsal Mahalle Muhtarları, Kahraman’ın AK Parti Sur İlçe Başkanlığı için büyük bir şans olduğunu söylediler.

Gerek maddi ve gerekse manevi anlamda AK Parti Sur İlçe Başkanlığına büyük katkı sunacaklarına inandıklarının altını çizen muhtarlar, “Sur’daki en büyük ailelerin mensubu olan Murat Kahraman’ın Sur İlçe Başkanlığına adaylığını öğrendikten sonra kendisine destek vermeyi ilke edindik. Kendisini ve ailesini yakından tanır ve biliriz. Bizce AK Parti’ye ve Sur’a büyük katkısı olacaktır. Kahraman’ın Sur’a başkan yapılması için bizi ziyaret eden siyasetçilerimize anlattık, anlatmaya devam ediyoruz. Bizim tek başkan adayımız Murat Kahraman’dır. Başka aday istemiyoruz. AK Parti’nin önerimizi dikkate almasını istiyoruz” diye konuştular.

(Haber Merkezi)

Bu haber 1581 kez okundu.
Diyarbakır - 19:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.