30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sur’da 170 km’lik yol ve bakımı yapıldı

Diyarbakır - 18 Ağustos 2020 07:57 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur ilçesine bağlı kırsal mahallerde yürüttüğü çalışmalar kapsamında 170 kilometre yol yapım ve bakımı yaptı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve kırsal mahallerde yol yapım bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, yürüttüğü çalışmalar kapsamında Sur ilçesine bağlı kırsal mahallerde 170 kilometre yol yapım ve bakımı gerçekleştirdi.

Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri, Sur ilçesinde Oğuzlar, Konacak ve Mecnesar mahallelerini kapsayan 18 kilometrelik grup yolunda bakım ve onarım çalışması yaptı. Göçük ve çukurların oluştuğu yolda temel çalışmaları yürüten ekipler ardından soğuk asfalt yaparak vatandaşların hizmetine sunarken, grup mahalle yolunu daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanacaklarını belirten mahalle sakinleri Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bu haber 596 kez okundu.
Diyarbakır - 07:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.