24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sur’da köy yollarındaki çalışmalar sürüyor

Diyarbakır - 18 Kasım 2019 14:22 A A

Sur belediyesine bağlı Yarımca ve mezraları ile birlikte Küçük Akveren köylerinde yapılan yol çalışmaları Eşbaşkan Cemal Özdemir ve Meclis üyeleri tarafından incelendi.

Köy yollarının yapımına büyük önem veren Sur Belediyesi, köylerde yaşayan vatandaşların ulaşımlarını rahatlatacak çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Belediyenin Fen İşleri birimi Sur’un Yarımca ve Mezraları ile birlikte Küçük Akveren bölgesinde bulunan köyleri arasındaki mesafeyi kısaltmak için yol çalışmalarını başlattı. Belediye ye bağlı ekipler, taşlık arazi zeminini taşlardan temizledikten sonra alt temel malzemesi dökerek yol yapımına başladı.

Eşbaşkan Cemal Özdemir ve Meclis Üyeleri de devam eden yol çalışmalarını inceleyip bilgiler aldı.

Köy halkı ise çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirirken, Sur Belediye eş başkanı Cemal Özdemir’e teşekkür ettiler.

Bu haber 1088 kez okundu.
Diyarbakır - 14:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.