Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Tayini çıkan hakim ve savcılara veda programı düzenlendi

Çermik - 14 Haziran 2021 21:00 A A

Çermik Adliyesinde görev yapan HSK Yaz Kararnamesi ile başka illere tayini çıkan hakim ve savcılar için veda programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Kaymakam Ramazan Polat ve Eşi Sümeyye Polat, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Tuğçe Yiğit, Hâkim Adem Ay, Hakim Hilal Barlas, Hakim Kaan Çağrı Barlas, görevi devam eden diğer hakim ve savcılar ile kurum amirleri katıldı.

Kaymakam Ramazan Polat; “Görev yerleri değişen hâkim, savcılarımıza Çermik’e yapmış oldukları hizmet ve katkılardan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde ve yaşamlarında üstün başarılar ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da görev süresince halkla diyalog halinde olan ve görevlerini layıkıyla yerine getiren hâkim ve savcılara teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Kaymakam Polat, programın sonunda hakim ve savcılara teşekkür plaketi verdi.

Bu haber 642 kez okundu.
Çermik - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.