20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

TESDER’de Başkan Feysel Araç, güven tazeledi!

Diyarbakır - 28 Mart 2021 14:57 A A

Temizlik ve Sosyal Hizmet İşverenleri Derneği (TESDER) Başkanı Faysal Araç, yapılan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeledi.

Temizlik ve Sosyal Hizmet İşverenleri Derneği (TESDER) Olağan Genel Kurulu toplantısı Diyarbakır’da bir restoranda gerçekleştirildi. Yeterli çoğunluğun sağlandığı TESDER genel kurul toplantısına gelen üyelerin sosyal mesafe ve maske kurallarına uyduğu görüldü.

BAŞKAN ARAÇ’TAN TEŞEKKÜR

Toplantının açılışında söz alan mevcut Başkan Faysal Araç, pandemi dolayısıyla tüm dünyada faaliyetlerin duraksadığını söyledi. Duraksayan faaliyetlerin TESDER içinde geçerli olduğunu aktaran Araç, “Temizlik ve sosyal hizmet işverenleri arkadaşlarımız derneğimizin gelişmesine çok katkı veriyor. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Derneğimizin gelişmesi için bölgemizde ve tüm Türkiye’de çalışmalarımızı yapıyoruz. Pandemiden dolayı kongreyi yapamamıştık. Uzun zamandan sonra ilk kez bir aradayız. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Araç’ın konuşmaları ardından yapılan divan seçimi yapıldı. Başkanlık divanının kabulü ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Tek listenin sunulduğu divanda Faysal Araç’ın başkanlığındaki liste güvenoyu aldı. Oylama sonrası divan ve üyeleri ile TESDER üyeleri TESDER Başkanlığına yeniden seçilen Araç ve yönetimi tebrik etti. Yenilen yemeğin ardından genel kurul sona erdi.

Bu haber 325 kez okundu.
Diyarbakır - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.