Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Topçu, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi

Diyarbakır - 26 Ekim 2021 11:52 A A

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu ve İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Hacı Ali Okur, Diyarbakır’daki eğitim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak ve gerçekleştirilecek çalışmalar ile ilgili eylem planlarını uygulamaya koymak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi.

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan’ın da katıldığı toplantılarda ildeki öğrencilerin akademik başarısı, deneme sınavları, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler, zümre toplantıları, hizmet içi eğitimler, materyal hazırlama ve kullanımı, kulüp faaliyetleri, proje okulları, destekleme ve yetiştirme kursları gibi birçok başlıkta yapılacak olan çalışmalar görüşüldü.

Gün boyu süren toplantıların ardından Genel Müdür Topçu katılımcılara teşekkür ederek, Diyarbakır’daki eğitim öğretim faaliyetlerinin daha iyi hale getirilmesi amacıyla Bakanlıkça yapılacak çalışmaların devam edeceğini ve öğrenciler için her türlü desteğin sağlanacağını söyledi.

Toplantı sonrası Topçu ve Okur, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret ederek atılacak adımlar hakkında bilgilendirdi. Topçu ve Okur son olarak, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’u da ziyaret ederek, ilçedeki eğitim durumları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 342 kez okundu.
Diyarbakır - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.