33° Açık
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.70

Tosunlu: ‘Meclis Başkanı Şentop’un kentimizi ziyaret etmesi anlamlı’

Diyarbakır - 4 Haziran 2019 18:42 A A

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop’un Diyarbakır ziyaretine katılan Kanaat önderi Mervettin Tosunlu, Meclis Başkanı Şentop’un Diyarbakır’a ziyaretinin anlamlı bulduğunu söyledi. Kahvaltıda Şentop’a Bölgenin sorunlarını kısmen de olsa iletmeye fırsat bulduğunu ifade eden Tosunlu, sorunların çözümü için tek adresin AK Parti Hükümeti olduğunu savundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’un Diyarbakır’a yaptığı ziyaret sırasında davet edilen 50 kişilik grup içerisinde Kanaat Önderi Mervettin Tosunlu da yer aldı.

Adı son günlerde AK Parti camiasında sıkça gündeme gelen Kanaat Önderi ve AK Parti Milletvekili aday adayı Tosunlu da, Meclis Başkanı Mustafa Şentop’un onuruna verilen kahvaltılı programa ve İçkale’ye yaptığı ziyarette yer aldı.

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ile birlikte Şentop’un Diyarbakır programında yer alan Tosunlu, Şentop’un Diyarbakır’a gelmesini önemsediğini söyledi.

Meclis Başkanı Şentop ile birebir görüşmede bölgenin sorunlarını iletme fırsatı bulduğunu da aktaran Tosunlu, sorunların çözümünün yerinin Meclis ve AK Parti Hükümeti olduğunu savundu. Tosunlu, AK Parti Hükümeti’nin 17 yıllık iktidarında Diyarbakır’da çok sayıda hizmetler yapıldığına işaret ederek, bu hizmetlerin devamının geleceğine işaret etti.

Bu haber 1288 kez okundu.
Diyarbakır - 18:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.