Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Tribünlerde artık ‘kırmızı cephe’ var

Bağlar - 28 Ağustos 2021 17:24 A A

Diyarbakır’da yeni kurulan “Kırmızı Cephe Taraftar Derneği’nin açılışı Diyarbekirspor yönetimi, teknik heyet, futbolcular ve taraftarların katıldığı görkemli etkinlikle gerçekleştirildi. Taraftarlar, takımı görsel şovlar ve tezahüratlarla karşıladı.

Diyarbakır’da kurulan “Kırmızı Cephe Taraftar Grubu” yeni sezonda tribünlerde yer almaya hazırlanıyor. Grubun hizmet binası görkemli bir açılışla taraftarların hizmetine girdi.

Mevlana Halit Mahallesi’nde hizmete giren binanın açılışına Diyarbekirspor Onursal Başkanı Feyzi İlhanlı, Kulüp Başkanı Turan İlgin, Kulüp İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, teknik direktör Şenol Demir, futbolcular ve kalabalık taraftar kitlesi katıldı. Taraftarlar, kamp dönüşü kentteki ilk idmanın ardında açılışa katılan takımı meşaleler ve tezahüratlarla karşıladı.

ŞAMPİYONLUK NEDENİYLE YÖNETİCİLERE PLAKET

Çevredeki vatandaşlar oluşan güzel görsel şovları cep telefonlarıyla çekti. Açılışın ardında dernek yöneticileri Orhan Tuma ve Fırat Güneş, geçen sezon elde edilen şampiyonluğa sağladıkları katkılar nedeniyle Onursal Başkan Feyzi İlhanlı , Kulüp Başkanı Turan İlgin, Kulüp İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar’a plaket takdim etti. İlhanlı , İlgin ve Avşar takımın Seyrantepe Tesislerinde yaptığı idmanı da izleyerek teknik heyet ve futbolculara olan desteği ifade etti.

Bu haber 398 kez okundu.
Bağlar - 17:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.