12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

TTB Üyesi Dr. Yerlikaya koronaya yakalandı

Diyarbakır - 31 Ağustos 2020 16:35 A A

Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Yürütme Konseyi Üyesi Doktor Halis Yerlikaya korona virüsüne yakalandı. Evinde karantinaya alındığını sosyal medya hesabından duyuran Yerlikaya, genel durumunun iyi olduğunu belirtti.

Diyarbakır Gaziyaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Onkoloji bölümünde çalışan Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Yürütme Konseyi Üyesi Doktor Halis Yerlikaya korona virüsüne yakalandı.

Korona virüsüne yakalandığını Twitter hesabından duyuran Yerlikaya, herkesi dikkatli olmaya davet etti.

Yerlikaya şu ifadeleri kullandı:

“Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. Genel durumum iyi, evde karantinada tedaviye devam ediyoruz. Bu vesile ile pandemi bütün hızıyla devam ederken herkesi daha da dikkatli olmaya, önerilen kurallara uymaya davet ediyorum.”

Bu haber 685 kez okundu.
Diyarbakır - 16:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.