20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

TÜFAD Diyarbakır Şube Başkanlığı’na yeniden Karakaş seçildi

Diyarbakır - 16 Mart 2021 16:36 A A

Diyarbakır Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Diyarbakır Şubesi’nin olağan genel kurulunda, Tek liste ile gidilen Seçimine mevcut başkan Abdulsamet Karakaş 6’inci kez başkan seçilerek Güven tazeledi.

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Diyarbakır Şubesi’ Diyarbakır tarihi yeri olan Kervan Saray Otel’de yapıldı.

Olağan Genel Kurul toplantısına Diyarbakır Sur Belediye  Başkanı Abdullah Çiftçi, Diyarbakır  Büyükşehir Spor Daire başkanı Mehmet Kesen, ASKF  Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi Dayan , TFF Bölge Müdürü  Serkan Baykan  ve yoğun delege katılımı gerçekleşti.

Toplantı sonrası TÜFAD Başkanı Abdulsamet Karakaş Diyarbakır Sur Belediye Başkanı Abdullah Çiftçi Plaket Takim ederken, ASKF  Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi  Dayan ise Diyarbakır  Büyükşehir Spor Daire Başkanı Mehmet Kesene Plaketini takdim etti.

Doğan Ağalday başkanlığında Ahmet Öner ile Muzaffer Ensarioğlu’ndan oluşan divan heyetinin oy çokluğuyla kabul edilmesinden sonra, Antrenör Bülent Şeyhup Balıkçı faaliyet raporunu okuması ardından divan Başkanı Doğan Ağalday delege liste istemesi sonrası  Saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasından ardından Olağan  gene l kuruluna başlandı..

KARATAŞ  ÇİFTÇİ ‘YE VE KESEN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Eski Başkan Abdulsamet Karakaş divana listesini sundu ve yapılan açık oylamada 6’inci kez TÜFAD Diyarbakır Şube Başkanı seçilerek. Güven tazeleyen Karakaş, seçimden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında,  “Öncelikle buraya katılarak bizleri onurlandıran Diyarbakır Sur Belediye Başkanı Abdullah Çiftçi ye, Diyarbakır Büyükşehir Spor Daire Başkanı Mehmet Kesen’e, ASKF Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi  Dayan’a, TFF Bölge Müdürü  Serkan Baykan’a  ve yoğun katılım sağlayan siz Antrenörler arkadaşlarımıza  Teşekkür  eder şükranımı  sunarım. Ve bana bir kez daha güvenerek  bir kez  daha hizmet için şans verdiğiniz için sizlerede tekrardan teşekkür ediyorum. Hep birlikte ve el birliği ile varız” dedi

TÜFAD YÖNETİM KURULU

TÜFAD’ın yeni seçilen yönetim kurulu Başkanı Abdulsamet Karakaş,ve Yönetim kurulu üyeleri  Recep Bayık, Nurettin Şiro, Fetullah Onat, Nevzat Türker,  Murat Yelimlieş, Veysi  Çakır, Mehmet Deri, Ramazan Koç, Kenan Dişli, Şuayip Balıkçı, Enver Aylak, Abdurrahman Kızılay ,Fehmi kalender ve Vedat Günaydın’dan oluştu..

Bu haber 279 kez okundu.
Diyarbakır - 16:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.