28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Türk bayrağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ezdirtmedi

Diyarbakır - 12 Mart 2021 15:55 A A

Diyarbakır’da otoyol ortasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kenti ziyareti sırasında asılan Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının bulunduğu pano rüzgarın etkisiyle yerinden koparak yola savruldu.

Panonun koptuğunu gören ve geçen araçların çiğnediğini fark eden bir vatandaş tehlikeye rağmen otoyola atlayarak Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini yerden kaldırması büyük takdir topladı. O anlara şahitlik edip o kahramanı görüntüleyenlerin paylaştığı resimler sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni aldı.    

RÜZGAR ETKİSİNİ GÖSTERDİ

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, önceki gün yaptığı uyarısında gün içerisinde Diyarbakır’da tehlike arz edebilecek derecede yağışlı ve rüzgarlı geçeceğini bildirdi. Diyarbakır beklendiği gibi gece yağışlı geçerken gündüz saatlerinden itibaren rüzgar etkisini gösterdi.

TÜRK BAYRAĞI VE BAŞKAN ERDOĞANIN FOTOĞRAFI

Rüzgarlı hanın etkisiyle bazı yerlerde yaşam koşulları zorlaşırken, evlerin çatılarında bulunan karton kutular ve hafif eşyalar havalarda uçuştu. Diyarbakır’da hava koşulları ilginç bir o kadar da özel görüntülerin yaşanmasına vesile oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır’ı ziyareti sırasında asılan otoyolların ortasına asılan Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının bulunduğu pano rüzgarın etkisiyle yerinden koparak yola savruldu.

VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ KAZANDI, SOSYAL MEDYADA BEĞENİ YAĞMURU

Şanlıurfa yolu birinci kilometresinde yaşanan bu olayı gören ve geçen araçların çiğnediğini fark eden bir vatandaş uygun bir yerde durdurduğu aracından aşağı inerek tehlikeye rağmen otoyola atladı. Koşarak Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini yerden kaldıran kişi, çevredeki vatandaşların takdirini kazandı. O kahramanın Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi için belki de canı pahasına yaptığı hareket o anlara şahitlik edip o kahramanı görüntüleyenlerce sosyal medyada paylaşıldı ve kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Bu haber 944 kez okundu.
Diyarbakır - 15:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.