28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

TÜSİKON İl Başkanı Altay’dan Dünya Engelliler Günü mesajı

Diyarbakır - 2 Aralık 2020 18:22 A A

Türkiye Üretici Sanayici ve İşadamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Diyarbakır İl Başkanı Burhan Altay, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Altay, bu anlamlı günün sorumluluk, duyarlılık, bilinç ve farkındalık düzeylerinin yeniden değerlendirilmesine, yeni baştan gözden geçirilmesine vesile olduğunu belirtti.

Altay, şu ifadeleri kullandı:

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık oluşturulması ve bizim için çok özel olan vatandaşlarımızı daha iyi anlayabilmemiz adına önemli bir gün. Sorunlarını en aza indirmek ve çözüm üretmek her şeyden önce insani sorumluluğumuzun doğal bir sonucudur. Özel vatandaşlarımızın herhangi bir eksiklik ve zayıflık hissine kapılmalarına müsaade etmeden, tümüyle kucaklayıp milletimizin saygın ve eşit bir ferdi olduklarını sürekli hatırlarda tutmak gerektiğini düşünüyorum. Her insanın bir engelli adayı olduğu gerçeğini unutmadan, elimizden gelen katkıyı vermeye devam edeceğiz. TÜSİKON ailesi olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanlarındayız. Engelli vatandaşlarımızın her zaman emirlerine amade olduğumuzu bilmelerini istiyorum. “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde Cenab-ı Allah’tan huzur, mutluluk ve esenlik dolu yıllar diliyorum.”

Bu haber 608 kez okundu.
Diyarbakır - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.