27° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Derece Yapan sporcular ödüllendirildi

Diyarbakır - 17 Mayıs 2019 15:26 A A

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından düzenlenen törende, Ulusal ve Uluslararası Düzeyde ülkemizi temsil ederek derece yapmış Diyarbakırlı sporculara ödül verdi.

Törene Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; Vali Yardımcıları Ahmet Yıldız ve Hacı Hasan Gökpınar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman İlge, Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Dayan, Gençlik ve Spor İl Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, eğitimciler ve öğretmenler ile sporcular katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören Gençlik ve Spor İl Müdür Mehmet Demir’in açılış konuşmasıyla devam etti.

Törende Demir’in konuşmasının ardından bir konuşma yapan Vali Güzeloğlu, ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bu töreni gerçekleştirmekten, böylesi başarılı gelecekte ülkemiz adına her birisi alanında çok daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığımız siz sporcularımızı ödüllendirmekten büyük bir mutluluk duyduğumu belirtiyor öncelikle bu başarının kahramanı bütün sporcularımızı yani sizleri içtenlikle tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Ulusal ve Uluslararası düzeyde derece yapmış öğrencilere Vali  Güzeloğlu tarafından ödülleri takdim edildi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 778 kez okundu.
Diyarbakır - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.