Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ünlü Sanatçı Öykü Gürman, Hanımeller Çarşısını gezdi…

Diyarbakır - 25 Eylül 2021 16:03 A A

Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Gençlik Festivali’nde dün gece sahne alan ünlü sanatçı Öykü Gürman, bugün de Kayapınar Belediyesi tarafından yaptırılan Hanımeller Çarşısını ziyaret etti. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç ile birlikte Çarşı’yı geçen Gürman, buradaki girişimci kadınlarla sohbet etti. Çarşıda açılan kursları da gezen Gürman, kursiyerlerle bir araya geldi. Başkan V. Koç, Gürman’a ziyaretinden dolayı hediye taktim etti.

Kayapınar Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hayata geçirilen kadın girişimcilerin yer aldığı Hanımeller Çarşısı, bugün ünlü sanatçı Öykü Gürman’ı ağırladı.

Dün gece Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen ve onbinlerce gencin katıldığı Gençlik Festivali’nde seslendirdiği şarkı ve türkülerle tüm Kayapınar’ı coşturan ünlü Sanatçı Öykü Gürman, bugün Hanımeller Çarşısını ziyaret etti. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç ile birlikte Çarşıyı gezen Gürman, çarşıdaki işyerlerini tek tek ziyaret etti. Kadınlara hayırlı işler dileğinde bulunan Gürman daha sonra çarşıda kadınlara yönelik açılan kursları gezdi. Gürman ve başkan V. Koç, ardından bu kez miniklere yönelik açılan kursları gezdi. Gürman, kurslardaki öğrencilerle bir araya gelen Gürman, onlarla birlikte oyunlar oynadı. Çocuklarla eğlenceli anlar yaşayan Gürman’a Kayapınar Kaymakamı ve belediye Başkan V. Ünal Koç tarafından, kadın kursiyerler tarafından yapılan bakır işlemeli bir tablo hediye etti.

Ziyaretten memnunluk duyan Gürman, daha sonra Hanımeller çarşısından ayrıldı.

Bu haber 486 kez okundu.
Diyarbakır - 16:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.