15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Vali Güzeloğlu, Esnafın sorunlarını ilk ağızdan dinledi

Diyarbakır - 5 Ekim 2019 20:50 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu ve Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu 1. ve 2. Oto Sanayi Sitesinde ve Marangozcular Sitesinde bulunan esnaflarla bir araya geldi.

İl Valisi Güzeloğlu’nun yanı sıra toplantıya, Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, DESOB Yönetim Kurulu Üyeleri, Oto Tamirciler Odası Başkanı Hüseyin Buluç, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Selahattin Atatekin, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz, Diyarbakır Ticaret İl Müdürü Ömer Tuncay Baysülen, Diyarbakır Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hayrettin Bahçivancı, Diyarbakır KOSGEB İl Müdürü Zülfükar Altunbağ, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, 1. ve 4. Oto Sanayi Sitesi Başkanları, 1. ve 2. Oto Sanayi Sitesi ve Marangozcular sitesindeki esnaflar katıldı.

1. Oto Sanayi Sitesinde bulunan Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlenen toplantıda; 1. ve 2. Oto Sanayi ve Marangozcular Sitesinde bulunan Birliğe bağlı Esnaf ve Sanatkarların sorunların tespiti ve çözümü konusunda kararlar alındı. Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1125 kez okundu.
Diyarbakır - 20:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.