Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Güzeloğlu, Keçi Burcu müjdesini İzmir’de verdi!

Diyarbakır - 7 Aralık 2018 14:53 A A

İzmir’de Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Keçi Burcu’nun turizme açılacağının müjdesini Bu yıl Diyarbakır’ın partner il olarak yerini aldığı 12. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi’nde verdi.

Sur’daki çalışmaları değerlendiren Vali Güzeloğlu, Tarihi Sur İlçesi’nde yapılan çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu kaydetti. Sur’un yeniden canlanacağının altını çizen Güzeloğlu, Keçi Burcu ve Alparslan İlköğretim Okulu’nun ise yakın zamanda açılacağını söyledi.

KEÇİ BURCU YAKINDA AÇILIYOR!

Vali Güzeloğlu, Projelerin kademeli olarak devam ettiğine işaret ederek, “Keçi Burcu ve Alparslan İlköğretim Okulu’nun olduğu bölgeyi yakında açacağız. Yolumuz bitti, son kamulaştırılan yapının da yıkılması ile Sur İçi’ndeki turistik yolumuzu bitirdik. Sur canlanmaya ve geçmişin o güzel görkemini yaşamaya başlayacak. Bütün bunlar bir plan dahilinde ve sürdürülebilir bir plan dahilinde olacak.” dedi.

Bu haber 1352 kez okundu.
Diyarbakır - 14:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.