20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Güzeloğlu ve Başkan Beyoğlu, Sakarya Caddesinde

Bağlar - 26 Nisan 2020 18:06 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu  ile Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyarbakır’ın günlük alışveriş ve ticarette kalbi sayılan Sakarya Caddesinde incelemelerde bulundu.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu  ile Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyarbakır’ın günlük alışveriş ve ticarette kalbi sayılan Sakarya Caddesinde incelemelerde bulundu.

Burada yapılacak alt yapı, genişletme ve ihya çalışmaları hakkında durum değerlendirmesinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Güzeloğlu, çalışmalara önümüzdeki bir kaç gün içinde başlanması talimatını verdi.

Bağlar ilçesine bağlı olan caddenin kentin ticari hayatında büyük önem taşıdığına dikkat çeken Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yenileme ve ihya projesine sağladığı destekten dolayı teşekkür etti.

“BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYORUZ “

Beyoğlu, “Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan vekilimiz Hasan Basri Güzeloğlu ile birlikte kentimizde ve Bağlarımızda alışverişin kalbi olan Sakarya Caddesinde incelemelerde bulunduk. Sayın Valimizin destekleriyle Sakarya caddesinin ihya ve inşası için gerçekleştireceğimiz projeleri bayramdan sonra hayata geçireceğiz. Diyarbakır’ımıza büyük bir istek ve enerji ortaya koyarak hizmet eden Sayın valimize desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.” dedi.

Bu haber 762 kez okundu.
Bağlar - 18:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.