28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Vali Güzeloğlu’nun eşi ADEM’i ziyaret etti

Diyarbakır - 27 Aralık 2017 08:21 A A

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Yenişehir İlçesinde bulunan Aziziye Aile Destek Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette, Ayşe Güzeloğlu’na; Diyarbakır Milletvekili M. Galip Ensarioğlu’nun eşi Nermin Ensarioğlu, Diyarbakır MilletvekiliEbubekir Bal’ın eşi Nesrin Bal ve Vali Yardımcısı Tuğba Koşal eşlik etti. Ayşe Güzeloğlu’nu Aile Destek Merkezinde; Aile Destek Merkezi Genel Koordinatörü Nezihe Kent, Aile Destek Merkezi Müdürü ve kursiyerler karşıladı.

Daha sonra Ayşe Güzeloğlu, kursiyerlerle sohbet etti, kursiyerler Aile Destek Merkezi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdi, açılan kursların son derece faydalı olduğunu, kurslara katılmaktan çok mutlu olduklarını, sunulan imkânlardan dolayı Emine Erdoğan Hanımefendi’ye teşekkürlerini ilettiler. Ardından Ayşe Güzeloğlu; ahşap boyama, giyim atölyesi ve kuaförlük kurslarının verildiği salonları gezerek yapılan çalışmalar hakkında kurs öğretmenlerinden bilgi aldı, çalışmaları inceledi ve Aile Destek Merkezi içerisinde bulunan anaokulunda çocuklarla bir araya geldi.

Kursiyerlerin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirmesinin ardından,  Ayşe Güzeloğlu kursiyerlere başarılar diledi daha sonra kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

Bu haber 838 kez okundu.
Diyarbakır - 08:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.