27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Karaloğlu, Büyükşehir Belediyesi Yetkilileriyle Bir Araya Geldi

Diyarbakır - 6 Temmuz 2020 09:54 A A

Vali Münir Karaloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinde görev yapan yetkililerle bir toplantı gerçekleştirdi.

İçkale’de gerçekleştirilen toplantıya Vali Karaloğlu’nun yanı sıra; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Vedat Güngör ile Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı.

Üç oturum şeklinde gerçekleşen toplantı Mali Hizmetler, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanlıkları ile Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığının brifingleriyle başladı.

Büyükşehir Belediyesinin mali tablosu üzerinde incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu yapılan yatırımlar ve hizmetler ile önümüzdeki süreçte hayata geçirilmesi planlanan projeler konusunda yetkililerden bilgi aldı.

Sonrasında ulaşım ve altyapı konularında ilgili Daire Başkanlarıyla görüşen Vali Karaloğlu, il genelindeki ulaşım ağı ile yol ve altyapı, bakım ve yenileme çalışmalarına yönelik istişarelerde bulundu.

Bu haber 577 kez okundu.
Diyarbakır - 09:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.