33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Karaloğlu Uygulama Noktalarını Ziyaret Etti

Diyarbakır - 16 Mayıs 2021 13:01 A A

Vali Münir Karaloğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle polis ile jandarma uygulama ve kontrol noktalarında görev yapan güvenlik görevlileriyle bayramlaştı.

Ramazan Bayramı’nın son gününde Vali Karaloğlu görevi başındaki Emniyet ve Jandarma personelini ziyaret etti. İlk olarak Pirinçlik Jandarma yol kontrol noktasına ziyarette bulunan Karaloğlu, genel durum hakkında yetkililerden bilgi aldıktan sonra görevli jandarma personeliyle bayramlaştı.

Daha sonra Şanlıurfa Yolu üzerinde bulunan Polis kontrol ve uygulama noktasına bir ziyaret gerçekleştiren Karaloğlu, noktada görevli polislerle sohbet edip, tek tek bayramlaşarak, görevlerinde başarılar diledi.

“RABBİM AYAĞINIZA TAŞ DEĞDİRMESİN”

Vali Karaloğlu, ziyaretlerle ilgili olarak sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayarak, “Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Yol kontrol noktalarımızda görev yapan Jandarma ve Emniyet personelimizle bayramlaştık. Huzur ve güvenliğimiz için nöbette olan tüm güvenlik güçlerimizin bayramını kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

ÇALIŞMA ALANLARINDA İNCELEME

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Vali Karaloğlu, uygulama noktalarına yaptığı ziyaretlerin ardından Kayapınar ilçesinde yapımı devam eden Kuzucuk mahalle yolu ile Karaçalı – Gelengöç yol çalışmalarını inceledi. Karaloğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bu haber 260 kez okundu.
Diyarbakır - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.