29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Karaloğlu’ndan Bayram Ziyaretleri

Dicle - 14 Mayıs 2021 13:21 A A

Vali Münir Karaloğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle Jandarma Karakolu ve askeri üsler ile yetim aileleri ziyaret ederken şehrin ileri gelen kanaat önderleriyle de bir araya geldi.

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Vali Karaloğlu çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Kulp ilçesinde bulunan 1300 rakımlı Aygün Jandarma Karakolunu ziyaret eden Karaloğlu görevi başındaki Mehmetçikle kahvaltıda bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Sonrasında yine Kulp’taki 1800 rakımlı Panak/Adnan Aktaş ve Dicle’deki 1000 rakımlı Akubektepe üs bölgelerine de birer ziyaret gerçekleştiren Vali Karaloğlu, ailelerinden ve memleketlerinden uzakta vatani görevlerini ifa eden askerlerle tek tek bayramlaşarak, görevlerinde başarılar diledi.

Burada yaptığı açıklamada Karaloğlu “Görevi başında, nöbette olan arkadaşlarımızı ziyaret ederek bayram mutluluklarına ortak olduk, bayramlarını kutladık. Bayramda çalışan tüm birimlerimizin bayramını kutluyorum. Virüs musibetinden kurtulmuş olarak gelecek bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

YETİMLERİ BAYRAMDA YALNIZ BIRAKMADI

Karakol ve üs bölgelerine yaptığı ziyaretlerinin ardından, daha önce de sık sık gerçekleştirdiği yetim aile ziyaretlerini, Ramazan Bayramı’nda da devam ettiren Karaloğlu, eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte Sur ve Bağlar ilçelerinde ikamet eden üç aileye ziyarette bulundu. Ziyaretlerinde ailenin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Karaloğlu ailesi çocuklarla da bol bol sohbet etti. Çocuklara, çeşitli hediyeler veren Vali Karaloğlu ve eşi Sevim Karaloğlu, ailelere, her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Bayram münasebetiyle Diyarbakırlı kanaat önderleriyle de bir araya gelerek bayramlaşan Vali Karaloğlu, ziyaretle ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Şehrimizin ileri gelen kanaat önderleri ile bir araya geldik, bayramlaştık. Dün, bugün, yarın… Her şey Diyarbakır için” dedi.

Bu haber 508 kez okundu.
Dicle - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.