28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Vali Karaloğlu’ndan’işsizlik’ açıklaması: ‘Bazıları rahatsız olmuş’

Diyarbakır - 12 Kasım 2020 15:44 A A

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, “Görünen o ki, şehrimizde başlatmış olduğumuz Mesleki Eğitim Seferberliğinden ‘bazıları’ rahatsız olmuş” dedi.

4 milyondan fazla işsizin bulunduğu Türkiye’de Diyarbakır Valisi ve büyükşehir belediye başkanvekili Münir Karaloğlu dün işsizlikle ilgili ‘Mesele işsizlik değil, iş beğenmemezlik’ açıklaması tartışmalara neden olmuştu. Vali Karaloğlu tartışmalar üzerine sosyal medya hesabı üzerinden kısa bir açıklama yaptı.

MÜCADELE DEVAM EDECEK

Açıklamasında ‘Güneş balçıkla sıvanmaz’ diyen Karaloğlu, “Görünen o ki, şehrimizde başlatmış olduğumuz Mesleki Eğitim Seferberliğinden ‘bazıları’ rahatsız olmuş. Rahatsız olsalar da şehrimizde işsizlik ve mesleksizlik sorununu çözmek için mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 436 kez okundu.
Diyarbakır - 15:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.