19° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

‘Vali Münir Karaloğlu ile sosyal medya buluşmaları’ Sur’da başlıyor.

Diyarbakır - 13 Eylül 2020 18:19 A A

Sosyal medya buluşmaları ilk olarak Diyarbakır’ın kalbi Sur’la başlayacak.

Yaşanan pandemi sürecinin iletişime olan olumsuz etkisinin önüne geçmek ve vatandaşların sorun, talep ve önerilerini bizzat cevaplandırmak için Vali Karaloğlu vatandaşlarla yeni medya üzerinden bir araya gelecek.

Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları” adıyla duyurulan ve iki haftada bir gerçekleştirilecek olan programın ilkinde Diyarbakır’ın kalbi Sur ilçesi konuluşacak. Tarihi yapıları ve kültürel dokusuyla öne çıkan kadim ilçede öncelikle ikamet vatandaşlarımız ve tüm Diyarbakırlıların görüş, öneri ve talepler dinlenecek.

Vatandaşlar tarafından sosyal medya platformu üzerinden gelen soruların Vali Karaloğlu tarafından cevaplandırılacağı ilk yayın 15 Eylül 2020 Salı günü saat 16.00’da Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak verilecek.

Vali Karaloğlu’da konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından “Sosyal Medya Buluşmaları’nda bu hafta Sur ilçemizi konuşacağız.” diyerek vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri canlı yayında cevaplayacağını açıkladı.

Sosyal medya buluşmaları yıl boyunca tüm ilçeleri kapsayacak şekilde devam edecek. Böylece vatandaşlardan gelecek öneri, isteklerle yapılacak projelere istikamet çizilecek.

Bu haber 610 kez okundu.
Diyarbakır - 18:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.