31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ve…Çaylar içildi!

Diyarbakır - 5 Mart 2021 08:03 A A

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın ile beraberindeki heyet, Baro yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Baro Başkanı Aydın, meslektaşı İl Başkanı Aydın’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta göreve gelen AK Parti Diyarbakır İl Başkanı avukat Muhammed Şerif Aydın, sosyal medya hesabından Diyarbakır Baro Başkanı Cihan Aydın ve yönetim kurulu üyelerini çay içmeye davet etmişti.

ÇAY DAVETİNDE BULUNMUŞTU

Çay davetinin ardından AK Parti yönetimi ile Baro yönetimi bir araya geldi. İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın ile beraberindeki heyet Baro Başkanı Cihan Aydın ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Baro Başkanı Aydın, İl Başkanı Şerif Aydın’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

Bu haber 490 kez okundu.
Diyarbakır - 08:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.