15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Vitamin Evi Cafe, Hizmete Girdi

Diyarbakır - 8 Ekim 2019 19:06 A A

Özellikle son yıllarda sürekli büyüme ve gelişme trendi gösteren Diyarbakır’da, bu olumlu gelişmelere paralel olarak, yeni işyerleri de hizmete açılıyor.

Vitamin Evi Cafe açılışına Hani İlçe Kaymakamı Turan Soğukoluk, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Fatih Albay, Ak parti Kayapınar İlçe Başkanı Servet Can, Ak parti Hani İlçe Başkanı Abdullah Topkaya, Ak parti Hazro ilçe başkanı Fuat güler, Sur İşadamları ve Toptancıları Derneği (SİDER) Genel Başkanı Şükran Yılmaz, Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Fırat Özmen, Ak parti Çınar İlçe Teşkilatından Davut Arzu, Bağlar Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sıddık Aycıl, İş Adamı ve Siyasetçi Cihan Ensarioğlu katıldı. Açılışta ayrıca kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, SİAD yetkilileri, sanat ve spor camiasının tanınmış simaları, yerel ve ulusal basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğu yer aldı. Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Kerim Keser, Siyasetçi Barış Sapancı, İş Adamı Aziz Doğan da, böylesi anlamlı güne katılarak, açılışta yerlerini aldılar.

HEM SAĞLIKLI, HEM LEZİZ, HEM DE EKONOMİK

Hem doğal, hem sağlıklı ve bir o kadar da ekonomik fiyatlarla hizmet sunacak olan Vitamin Cafe, Diyarbakır’da bu konuda önemli bir eksikliği de gidermiş olacak. Birbirinden leziz ve şifa kaynağı olan ve vitamin açısından son derece zengin gıdaları, Diyarbakır halkıyla buluşturacak olan Vitamin Evi Cafe, daha ilk günden müdavimleriyle dolarken, sunumu yapılan ürünlerin enfes tadları da büyük beğeni topladı. Harikulade renklerle bezenmiş mekan, Merkez Kayapınar İlçesi 75 Yol üzeri lunapark yakınında hizmet sunacak.

CİHAN ENSARİOĞLU: HER AÇILIŞ, İSTİHDAMA KATKI SAĞLIYOR

 Açılış öncesi bir konuşma yapan İş Adamı ve Siyasetçi Cihan Ensarioğlu, “Böylesi açılışlara katılmak, kuşku yok ki, bizler için büyük mutluluk kaynağı oluşturmakta. Kentimiz insanının istihdamına katkı sağlayacak, ekonomiye katma değer katacak yeni iş yerlerinin hizmete girmesi, hepimizin temennisidir. Bu vesileyle bir çok insanımızın evine ekmek götürecek olması, ailesini geçindirecek gelir elde etmesi, bizleri fazlasıyla mutlu ediyor’.

Akil Gençler Diyarbakır İl Başkanı Engin Özmen ise, açılış sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, “Allah razı olsun, açılışımıza bizzat katılan, telefonla hayırlı olsun mesajlarını ileten herkesten. Doğal ve hızlı beslenme amacıyla vitamin açısından son derece zengin gıdalar ile kadirşinas halkımıza hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vitamin Cafede, Atom, taze sıkılmış, portakal, elma, nar ve havuç suyu, muzlu ve çilekli süt, şalgam, limonata, çay, neskafenin, dondurma sunumlarımız olacak. Biz bu işletmeyi açarken Diyarbakır insanına layık hizmet sunmak amacıyla böyle bir girişimde bulunduk. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunuyoruz. Büyük yatırım yaparak büyük risk aldık. Ancak biz iyi biliyoruz ki Diyarbakır insanı her zaman kaliteli hizmetin yanındadır. Diyarbakır’da da böyle bir işletmenin eksikliğini gördük ve bu doğrultuda yatırımımızı yaptık. Portakal, nar, havuç, limon ve greyfurt başta olmak üzere tropik meyve ve sebzelerin sıkılarak satıldığı Cafe Bus’ın ön tarafı çeşitli meyvelerle dekore edilmiş” dedi.

40 çeşit içeceğin sunulduğu vitamin Cafede, tropik meyvelerden elde edilen karışımlarla yüze yakın kokteyli tatma olanağı bulunuyor.

Çok sayıda Buket ve çelengin gönderildiği Vitamin Cafe adeta çiçek bahçesine dönüştü. Açılışta End organizasyonun başarılı çalışmaları ve hizmeti ise görülmeye değerdi.

Bu haber 1696 kez okundu.
Diyarbakır - 19:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.